Zpravodajství

Aňa Geislerová se proměnila v zářivou hvězdu

Aňa Geislerová se proměnila v zářivou hvězdu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Dosud byla Aňa Geislerová na první pohled nenápadná a přitahovala hlavně nevtíravým půvabem a výrazným herectvím. Stala se také nejúspěšnější hereckou účastnicí patnácti ročníků Českého lva. Získala ho za hlavní roli ve filmech Návrat idiota, Želary, Kráska v nesnázích a za vedlejší roli ve snímku Štěstí. Ale ona nenápadná, na první pohled skromná Aňa je teď k nepoznání.

Ostře blond nakrátko ostříhané vlasy, nalíčená tvář s nápadnými červenými rty, luxusní róba. I její slova nezapřou hvězdu. "Prostě jsem změnila image. Strašně se nudím, nevím, co s vlasy, tak jsem udělala tuto změnu," říká suverénně. "Nudím se a každá nuda přece si vynucuje změnu."

Skutečnost je ale trochu jiná. Aňa má už dvě děti a změnou barvy vlasů a líčením se přiblížila novým rolím. "Pravdou je, že mám plno práce," přiznává poté už upřímněji. "Natáčím inscenace Malý teror, Ďábelskou lest, pak také filmuji v Polsku. Je toho opravdu mnoho. Nechci o tom podrobně vyprávět, nechte se překvapit. A zatím věřte, že jsem teď blondýna, která neví co by."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz