Zpravodajství

VIDEO: Hromadná nehoda na D1: 13 aut v sobě!

VIDEO: Hromadná nehoda na D1: 13 aut v sobě!

Velký karambol připomínala dopravní nehoda, která se stala kolem páté hodiny odpoledne na 97. kilometru dálnice D1. Ve směru na Prahu tam havarovalo 13 aut. Našemu serveru informaci potvrdil pracovník dálniční policie z Velkého Beranova David Fejta.

Zdroj: TV Nova

"Ve směru na Prahu havarovalo 11 osobních aut a dva náklaďáky," řekl Fejta. Karambol se obešel bez zranění. V místě nehody hustě sněží a dálnice je namrzlá. 

"Při nehodě se převrátil na bok jeden kamion a zablokoval dálnici napříč," řekl pracovník Centra dopravních informací Václav Šlanc.

"Dálnice je ve směru na Prahu zcela neprůjezdná," řekl našemu serveru Šlanc.  "Auta stojí i na 103. kilometru ve směru na Brno," doplnil jeho kolega Jaroslav Hlaváček. "Situaci komplikují neukáznění řidiči, kteří se v pritisměru vracejí k nejbilžšímu sjezdu. Kdy bude dálnice průjezdná se těžko odhaduje. Může to být za hodinu, nebo za hodinu a půl," řekl našemu serveru Hlaváček ve středu v 19:15.

Dopravu kompikovaly i další drobné nehody, které měly na svědomí špatné počasí a nepozornost řidičů.

Nehody nejsou na D1 výjimkou

Dálnice D1 byla neprůjezdná v opačném směru i minulou středu. Ve směru na Brno byla na 18. kilometru za Prahou zcela neprůjezdná.

Kolem čtvrt na devět večer se tam převrátil přívěs za osobním vozem, z něj se na silnici vysypal náklad dřeva, do kterého postupně narazilo několik dalších aut. Při nehodě byli dva lidé lehce zraněni.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz