Zpravodajství

VIDEO: Konec exkrementů na vysoké škole

VIDEO: Konec exkrementů na vysoké škole
Zdroj: oficiální zdroj

Lord H. tedy muž, který dva měsíce řádil na pánských toaletách Vysoké školy ekonomické v Praze, se omluvil. Škole poslal dopis a v něm vysvětluje, proč tam toalety znečišťoval.

Exkrementy po celé kabince, vulgární vzkazy a pokaždé monogram L. H., tedy lord slušně řečeno lejn. Tak to vypadalo na toaletách školy vždy po fantomově návštěvě.

Lorda "vyléčila" práce

"Už ty h.... patlat nebudu. Našel jsem si práci, už nemám čas to dělat."

Právě tím, že neměl práci, byl bez peněz a zoufalý, vysvětluje neznámý muž, proč takovým způsobem řádil. Spoušť, kterou po sobě zanechával, asi nejlíp vystihuje dopis správce budovy, který napsal studentům: "Lord H... si pravděpodobně nosí lejna s sebou v nějakých pytlících, neboť velikost znečištění není na jednu velkou potřebu dospělého člověka, to by musel být aspoň kůň."

Lord H. alias Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic

Ani teď ale nikdo neví, kdo vlastně Lord H. je. Spekuluje se o tom, že jeden z bývalých neúspěšných studentů školy. Jenže policie to nevypátrala a škola také ne. A ani po něm prý už pátrat nebude.

Toalety vysoké školy jsou už přes dva měsíce čisté a Lord H. se na omluvný dopis tentokrát podepsal jako Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic. Takže zřejmě svůj zájem obrátil od toalet k historii.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz