Zpravodajství

VIDEO: Známe nový trend dovolené

VIDEO: Známe nový trend dovolené

Módní vlna zaplavila v posledních letech snad úplně všechny odvětví. Každé roční období dává zelenou jiným barvám, střihům a desingnu. Teď je tu však novinka mezi trendy a to trend výběru dovolené.

Zdroj: TV Nova

Jakým destinacím, státům či městům dávají češi v dnešní době přednost, kam nejraději jezdí a která místa jsou nejbezpečnější? Co vše musí smluvní smlouva obsahovat a kdo je zodpovědený za případné zpoždění letadla? Na to vše se nám dnes snažil odpovědět snídaňový host, mluvčí asociace českých cestovních kanceláří Tomio Okamura.

"Rodinám s menšími dětmi se rozhodně doporučuje Evropa, kde si dítě může, i venku běžně sáhnout na jídlo a nic mu není. V ostatních destinacích jako je Egypt nebo Tunisko, musí být člověk, co se hygieny týče, opatrnější," vysvětluje mluvčí cestovních kanceláří.

Ten nám také mimo vše ještě poradil: "Cestovní kancelář musí vždy uvádět počet kalendářních dní, které byste v dané zemi měli strávit. Nejdůležitější však je, koupit si zájezd u cestovky, která je pojištěna proti krachu. Člověk si ale také musí dát pozor na to, co ve skutečnosti od zájezdu opravdu očekává", dodává Okamura.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz