Zpravodajství

Modelky navádí, aby zvracely, navíc je okrádá!

Modelky navádí, aby zvracely, navíc je okrádá!
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ve čtvrtek vám naše televize přinesla zprávu o Martinu Vaňkovi, který na internetu navádí začínající modelky, aby zvracely, když chtějí být hubené. V pátek se ozvaly dvě, které pracovaly pro jeho agenturu. Tvrdí, že je podvedl, když mu zaplatily několik tisíc za fotky, účast na castingu a přitom od něj nikdy žádnou práci nedostaly. Jeho podnikáním se na náš podnět začíná zajímat policie.

Slečna Jana. Chtěla být slavná modelka a sen jí měl splnit právě Martin Vaněk. Zaplatila čtyři tisíce za fotky a práci nikdy žádnou nedostala.

Svérázný Vaněk reportéry naší televize do své agentury nepustil. Přede dveřmi ale řekl, že zastupuje šest tisíc modelek a je jedničkou na trhu. Janu prý nepodvedl.

Naletěly ale i další. Modelky musí Vaňkovi dokonce platit i za účast na castingu. Podle některých dívek ale žádnou zakázku nikdy nezrealizoval.

Touží po Evropském parlamentu

Martin Vaněk si ale nejspíš rád hraje. Jeho novou zábavou by měl být Evropský parlament, kam se rozhodl kandidovat. Chce prý odstranit imigranty z republiky.

"Nechci tady černošské prodavače fetu ani vietnamské trhovce," říká Vaněk.

Podniká bez živnostenského listu

Před rokem zase podvodně vylákal peníze z desítek lidí. Měli odjet fotit do Itálie, ale taky měli smůlu. To vše se navíc děje bez živnostenského listu.

Martin Vaněk má modelingovou agenturu už tři roky. Bez živnostenského oprávnění se tak může dopouštět neoprávněného podnikání nebo podvodu. O jeho agenturu se proto znovu začíná zajímat policie.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz