Zpravodajství

VIDEO: Návrat Čvančarové míchá kartami

VIDEO: Návrat Čvančarové míchá kartami

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě, sestřička Markéta Vorlová, se po delší odmlce opět vrací do děje. Tentokrát se její představitelka Jitka Čvančarová na place objeví především jako matka ročního syna Štěpánka.

Zdroj: TV Nova

A protože se díky své frekvenci tento úspěšný seriál točí téměř denně, vypravili jsme se podívat, jak takové zákulisí při natáčení jednoho z dílů vypadá. Klapka v hostivařských ateliérech odstartovala jako obvykle hned osmou hodinou ranní. Tentokrát nás děj zavál do jedné z ordinací, kde kraluje svérázná Běla Páleníková. Později jsme se přesunuli hned do vedlejší, tentokrát Prokopovy ordinace, kde jsme byli svědky zrovna jednoho akutního příjmu. Ondřej Sokol alias doktor Prokop Hrubý a Jitka Čvančarová coby sestřička Markéta Vorlová se po delší pauze opět vrací do děje. Tentokrát natáčeli scénu i spolu se svým seriálovým synem, ročním Štěpánem.

A jak se příběhy těchto seriálových hrdinů dále propojí, kdo objeví novou lásku a s kým si osud naopak pohraje, se dozvíte každý týden v úterý a čtvrtek ve 20 hodin na televizních obrazovkách při pokračování Ordinace v růžové zahradě 2.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz