Zpravodajství

VIDEO: Návrat Čvančarové míchá kartami

VIDEO: Návrat Čvančarové míchá kartami

Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě, sestřička Markéta Vorlová, se po delší odmlce opět vrací do děje. Tentokrát se její představitelka Jitka Čvančarová na place objeví především jako matka ročního syna Štěpánka.

Zdroj: TV Nova

A protože se díky své frekvenci tento úspěšný seriál točí téměř denně, vypravili jsme se podívat, jak takové zákulisí při natáčení jednoho z dílů vypadá. Klapka v hostivařských ateliérech odstartovala jako obvykle hned osmou hodinou ranní. Tentokrát nás děj zavál do jedné z ordinací, kde kraluje svérázná Běla Páleníková. Později jsme se přesunuli hned do vedlejší, tentokrát Prokopovy ordinace, kde jsme byli svědky zrovna jednoho akutního příjmu. Ondřej Sokol alias doktor Prokop Hrubý a Jitka Čvančarová coby sestřička Markéta Vorlová se po delší pauze opět vrací do děje. Tentokrát natáčeli scénu i spolu se svým seriálovým synem, ročním Štěpánem.

A jak se příběhy těchto seriálových hrdinů dále propojí, kdo objeví novou lásku a s kým si osud naopak pohraje, se dozvíte každý týden v úterý a čtvrtek ve 20 hodin na televizních obrazovkách při pokračování Ordinace v růžové zahradě 2.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz