Zpravodajství

VIDEO: Jitka Smutná zavzpomínala na své herecké začátky

VIDEO: Jitka Smutná zavzpomínala na své herecké začátky

Dalším ze snídaňových hostů byla jedna z nejnovějších hereček, která se v seriálu Ordinace v růžové zahradě poslední dobou objevuje. Posilou týmu tohoto úspěšného seriálu se stala bývalá herečka Národního divadla Jitka Smutná.

Zdroj: TV Nova

Sympatická herečka ztvárňuje tchýni jedné z hlavních představitelek, doktorky Barnové, kterou hraje Barbora Munzarová. "Hraji sen všech, hodnou tchýni", dodává Smutná. Seriál je ale podle jejich slov báječný právě v tom, že nikdy nevíte, co může přijít. "Třeba se ze mě stane ještě potvora," směje se. Své herecké kolegy si nemůže vynachválit a nad atmosférou natáčení se jen rozplývá. "My splou nehrajeme, my spolu mluvíme," dodává herečka.

V hostivařských ateliérech, kde se Ordinace téměř denně natáčí, dokonce zavzpomínala také na své herecké začátky. Před třiceti lety tady totiž startovala svou hereckou kariéru rolí princezny v pohádce O starých kamnech. Momentálně můžete Jitku Smutnou vidět v několika hrách Městských divadel pražských.

Jestli vás tato herečka třeba právě některou z těchto rolí přesvědčila o svých kvalitách, neváhejte a hlasujte pro ni v anketě TýTý. Přímý přenos tohoto slavnostního večera uvidíte na naší televizi už 12. dubna. 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz