Zpravodajství

VIDEO: Jitka Smutná zavzpomínala na své herecké začátky

VIDEO: Jitka Smutná zavzpomínala na své herecké začátky

Dalším ze snídaňových hostů byla jedna z nejnovějších hereček, která se v seriálu Ordinace v růžové zahradě poslední dobou objevuje. Posilou týmu tohoto úspěšného seriálu se stala bývalá herečka Národního divadla Jitka Smutná.

Zdroj: TV Nova

Sympatická herečka ztvárňuje tchýni jedné z hlavních představitelek, doktorky Barnové, kterou hraje Barbora Munzarová. "Hraji sen všech, hodnou tchýni", dodává Smutná. Seriál je ale podle jejich slov báječný právě v tom, že nikdy nevíte, co může přijít. "Třeba se ze mě stane ještě potvora," směje se. Své herecké kolegy si nemůže vynachválit a nad atmosférou natáčení se jen rozplývá. "My splou nehrajeme, my spolu mluvíme," dodává herečka.

V hostivařských ateliérech, kde se Ordinace téměř denně natáčí, dokonce zavzpomínala také na své herecké začátky. Před třiceti lety tady totiž startovala svou hereckou kariéru rolí princezny v pohádce O starých kamnech. Momentálně můžete Jitku Smutnou vidět v několika hrách Městských divadel pražských.

Jestli vás tato herečka třeba právě některou z těchto rolí přesvědčila o svých kvalitách, neváhejte a hlasujte pro ni v anketě TýTý. Přímý přenos tohoto slavnostního večera uvidíte na naší televizi už 12. dubna. 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz