Zpravodajství

Dívku před znásilněním zachránil mobil

Dívku před znásilněním zachránil mobil
Zdroj: TV Nova

Obrovský šok zažila teprve dvacetiletá dívka z Litoměřicka. Když se večer vracela domů z brigády přepadl jí muž, který se ji pokusil znásilnit. Slovo pokusil je na místě, protože duchapřítomná dívka zachovala chladnou hlavu a útočníkovi se ubránila. Stačil jí k tomu obyčejný mobilní telefon. Než se pachatel stačil rozkoukat, skončil v poutech.

Lenka Tvrzníková zažila to, co si žádná žena raději nechce ani představit. Sápal se po ní muž, který chtěl mladou ženu ponížit tím nejhorším možným způsobem. Chtěl ji znásilnit. Ještě teď je Lenka z hrozného zážitku v šoku a nechtěla proto ukázat svou tvář. Zasloužila by si ale titul hrdinka. Surovému napadení vyššího a mnohem silnějšího muže se totiž ubránila.

Bránila se zuby nehty

Na svém mobilu jednoduše vyťukala číslo 158 a pak už se zuby nehty snažila útočníka odrazit. A povedlo se! Za chvíli je našli policisté a muže si odvedli v poutech.

Podařilo se nám zjistit, že násilníkem je jednatřicetiletý manžel a otec dvou malých dětí. Policie ho stíhá na svobodě. Doma se nám ho ale nepodařilo zastihnout. Útočníkovi proto hrozí až osm let vězení.

Více se dozvíte ve videu z Televizních novin!

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz