Zpravodajství

VIDEO: Sámer našel X Factor!

VIDEO: Sámer našel X Factor!

Ani v ulicích Prahy, ani v nákupním centru, ale v opravdu velmi specializovaném obchodě nalezl Sámer Issa s kamerou opravdový a nefalšovaný X Factor.

Zdroj: Korzo

Sámer Issa si se svým hvězdným blogem stanovil cíl: nalézt X Factor. Hledal dlouho a poctivě a nakonec bylo jeho snažení úspěšné. Po úmorném pátrání v ulicích hlavního města, kdy oslovoval Pražany a vyptával se cizinců i různých podivínů, zda X Factor někdy viděli nebo o něm alespoň slyšeli, se přesunul do velkého nákupního centra. Ani tam ho ale prodavači a prodavačky nepotěšili.

Po dlouhém putování už Sámer ztrácel naději a pochyboval, že X Factor v nějaké hmotné podobě vůbec existuje. Dostal však vynikající tip na jeden specializovaný obchod a tam ho konečně sehnal.

Na regálech Sex shopu měli různé stimulující, blikající a vibrující a různobarevné strojky a stroječky až Sámera oči přecházely. Mezi těmi všemi pomůckami na regálu konečně objevil pomocníka, který má mít opravdový Factor X. „Tak skvělý, ten X Factor jsme našli. Ale teda vůbec jsem nečekal, že to bude mít takovouhle podobu a velikost, ale každopádně naše cesta byla úspěšná," prohlásil Sámer s X Factorem v ruce.

Více reportáží najdete zde.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz