Zpravodajství

Bond se chystá nejen do filmového chomoutu

Bond se chystá nejen do filmového chomoutu
Zdroj: Falcon

Herec Daniel Craig se nechal inspirovat postavou agenta 007 a požádal svou přítelkyni Satsuki Mitchellovou o ruku. Stalo se to při natáčení zatím poslední bondovky Quantum of Solace, které probíhalo v exotické Panamě.

Již dříve na veřejnost porsákly informace, že se James Bond v novém filmu ožení, a jeho představitel se tedy nejspíš nechal svou postavou inspirovat. "Satsuki chodila každý den na natáčení. Jsou hrozně zamilovaní. Daniel ji požádal o ruku a ona se teď chlubí krásným prstenem od Cartiera - je to jeden velký diamant zasazený do platiny," říká člen natáčecího týmu. Svatba se ale nebude konat dřív, než natáčení skončí. Navíc má být malá, čistě soukromá.

Láska je pracná
Daniel se nedávno svěřil, že podle jeho názoru je každý úspěšný vztah výsledkem tvrdé práce. "Vztahy se o sebe nepostarají samy," tvrdí herec. "Zamilovanost je fajn, ale není jen o drahých hotelech a krásných místech, kde spolu dvojice tráví romantické dny. Je to hlavně o té správné osobě a pocitu blízkosti. Láska vyžaduje hodně práce."

Bonda učila úctě k ženám jeho matka
Představitel Jamese Bonda také tvrdí, že se mu ve vztazích se ženami daří, protože k nim má úctu. "K ženám mám respekt. Naučil jsem se to od sestry a matky, ale neznamená to, že jsem v životě neprovedl pár hloupostí," dodal alibisticky.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz