Zpravodajství

Dcera Ondřeje Neffa je mrtvá: zavraždil ji manžel a zakopal v lese!

Vyšetřování zmizení dcery Ondřeje Neffa Ireny je u konce. Pražští kriminalisté obvinili z vraždy jejího manžela Roberta Neffa Nováka. Ten se k činu přiznal. Policie také našla tělo zavražděné Ireny Neffové. To bylo zakopané v lese na Berounsku.

"Před chvílí byla u nás policie, která nám sdělila, že tělo mé sestry našli zakopané v lese na Berounsku," řekl našemu serveru bratr zavražděné a fotograf Mladé fronty Dnes David Neff. 

Tělo zakopal v lese 

"K vraždě došlo už 23. února v místě bydliště manželů. Po slovní rozepři manželku fyzicky napadl a následně usmrtil. Manželčino tělo odvezl svým osobním vozem a zakopal ho v lesnatém terénu poblíž obce Rudná ve středních Čechách. Osobní věci své ženy odhodil v igelitové tašce nedaleko Radotína do Vltavy," řekl nám mluvčí pražské policie Ladislav Bernášek.

"Policejní komisař obvinil podezřelého muže z trestného činu vraždy a podal podnět k návrhu na uvalení vyšetřovací vazby," doplnil Bernášek.

Pohádali se

Irena byla pohřešovaná od neděle 24. února, kdy údajně odešla do nedalekého fitnesscentra.  (více zde)

Jenže poslední stopu má policie ze soboty, kdy byl večer její telefon odpojen ze sítě. Jak se ukázalo, před zmizením došlo mezi ní a manželem ke konfliktu. (více zde)

"Okolnosti nasvědčovaly tomu, že osmadvacetiletá žena byla zavražděna. To potvrdily i další poznatky, které kriminalisté získali v rámci vyšetřování a v neposlední řadě i opakovanými výslechy manžela zmizelé ženy," sdělil Bernášek.

Manžel se k činu přiznal

Právě při ověřování jeho výpovědí kriminalisté pojali konkrétní podezření a osmatřicetiletého muže ve čtvrtek v místě bydliště zadrželi. "Muž se při výslechu k činu doznal a s policisty spolupracuje," dodal mluvčí.

Ve vyšetřování případu kriminalisté z pražské mordparty i nadále pokračují a provádějí celou řadu dalších úkonů, mimo jiné je nařízena soudní pitva, která by měla upřesnit příčinu úmrtí.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz