Zpravodajství

Anonym hrozí ostravským zastupitelům: za kácení stromů smrt!

Anonym hrozí ostravským zastupitelům: za kácení stromů smrt!
Zdroj: TV Nova

Velký strach teď mají zastupitelé v Ostravě. Někdo, kdo se podepsal jako Jestřáb, jim totiž hrozí zabitím. Za vším strojí stromy v Komenského sadech. Anonym protestuje proti likvidaci stromů v parku. Kácet se začalo právě dnes.

Ostravští zastupitelé rozhodně neberou výhrůžný email na lehkou váhu. Ostatně už samotný obsah emailu, který původně přišel na radnici městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, mluví sám za sebe.

Doslova se v něm píše: "Pamatujte, za každý další strom padne jeden zastupitel. Vám nevadí zabíjené stromy, bezmocným občanům nebudou vadit zabíjení zastupitelé.

Zastupitelé se právem bojí

"Jsou určitě obavy z tohoto mailu, protože všichni víme, jak to dopadlo v Havířově. Proto jsme podali trestní oznámení na neznámého pachatele," řekl nám starosta městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Miroslav Svozil.

Ostravští zastupitelé mají totiž v živé paměti rok a půl starý případ z Havířova, kdy bývalý ředitel technických služeb v Havířově zastřelil nejprve advokátku v její kanceláři, pak náměstka primátorky přímo na veřejném jednání a nakonec sebe.

Po autorovi emailu tedy policie tady v Ostravě intenzivně pátrá.

Odpolední Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz