Zpravodajství

Našla se další taška s nedoručenou poštou

Našla se další taška s nedoručenou poštou
Zdroj: TV Nova

V pátek jsme vás informovali o nalezených sedmdesáti jedna pytlích s nedoručenou poštou. Uběhl jeden den a máme pro vás exkluzivně další nález nedoručené pošty.

Tentokrát byla nalezena v Lomnici nad Popelkou na Semilsku. Taška s nedoručenou poštou byla nalezena mladíkem, který se odpoledne projížděl na kole kolem fotbalového hřiště v Lomnici nad
Popelkou.

Mezi nalezenou poštou bylo i několik bankovních výpisů

Jedná se zhruba o sto kusů poštovních psaní. Mezi nalezenou poštou bylo i několik bankovních výpisů. Všechny dopisy a pohledy byly odesílány prakticky před rokem, někdy mezi druhým a čtvrtým dubnem loňského roku.

Mladík byl z nálezu velmi překvapen a jeho překvapení bylo o to větší, když zjistil, že mezi pohledy byl jeden, který je adresován dokonce jeho babičce.

Přivolaný policejní technik zajistil stopy a nález odvezl k dalšímu
šetření. Poté bude všechno předáno České poště. Všechny dopisy a pohledy by měly být během následujících dní doručeny svým adresátům.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz