Zpravodajství

Robbie Williams si staví observatoř na pozorování mimozemšťanů

Robbie Williams si staví observatoř na pozorování mimozemšťanů
Zdroj: EMI

Zpěvák Robbie Williams začíná pomalu ale jistě měnit svou profesi. Místo koncertování před vyprodanými stadiony se totiž mnohem raději věnuje pozorování hvězdné oblohy v Arizonské národní astronomické observatoři v Tusconu. Sám Robbie se považuje za ufologa a hrozí, že zpěv brzy pověsí na hřebíček.

V Tusconu hledá přítomnost mimozemských civilizací a věří, že se s nimi v budoucnu setká. Rozhodl se proto postavit svojí vlastní observatoř na pozorování mimozemských jevů.

"Vážně se chci plně věnovat výzkumu UFO," přesvědčoval tento týden nedůvěřivé novináře. "Na zpěv se můžu vykašlat, protože jsem už dosáhl všech met, kterých jsem kdy dosáhnout chtěl. Teď je mojí prioritou navázat kontakt s mimozemskou civilizací.

Vzhledem k tomu, že prý byl během svého života již třikrát svědkem pozorování UFO, si je jejich existencí jistý. Naposledy to bylo nad jeho luxusním domem v Beverly Hills.

"Ležel jsem v noci na terase a pozoroval oblohu. Najednou se nade mnou vyloupl létající talíř diskovitého tvaru, chvíli visel bez hnutí ve vzduchu a pak zmizel po krkolomné trajektorii kdesi v dáli," prozradil s tím, že v současné době si nechává v arizonské poušti stavět vlastní observatoř, do které investoval 2,5 milionu liber, tedy asi 80 milionů korun.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz