Zpravodajství

Lisa Marie Presleyová čeká dvojčata

Další ze světových celebrit čeká dvojčata! Tentokrát je to dcera krále rockenrollu Lisa Marie Presleyová, která už ví, že se svým v pořadí čtvrtým manželem, hudebním producentem Michaelem Lockwoodem, budou mít přinejmenším jednoho syna.

Matka dvou teenagerů, osmnáctileté Danielle a patnáctiletého Benjamina, které měla z prvního manželství, zatoužila po dalším potomkovi už asi před rokem, ale nějaký čas trvalo, než se jí přání splnilo. Nyní je prý asi v pátém měsíci a spolu s manželem a svou matkou Priscillou se na dvojčátka nesmírně těší.

Priscilla se s Elvisem rozvedla po šestiletém manželství v roce 1973, takže nemusela být svědkem jeho smutného konce o čtyři roky později, kdy se zřejmě předávkoval léky. Podnikavá Priscilla se prosadila jako herečka a producentka a uvedla na trh dokonce vlastní kolekci ložního prádla. Její méně úspěšnou dceru, která se snažila prosadit jako zpěvačka, nejvíc proslavilo manželství s Michaelem Jacksonem v letech 1994 - 1996 a následné manželství s hercem Nicolasem Cagem, s nímž se rozvedla po necelých dvou letech.
Zdá se tedy, že Lisa Marie konečně našla kýžený klid a rodinnou pohodu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz