Zpravodajství

Vážná dopravní nehoda: auto skončilo v řece

Vážná dopravní nehoda: auto skončilo v řece
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Vážná dopravní nehoda se stala v neděli ráno krátce před pátou hodinou přímo v centru Chocně na Orlickoústecku. Devětadvacetiletý řidič opelu tu při své jízdě zavadil o zaparkované vozidlo, od dalšího se pak odrazil, převrátil se na střechu a skončil v řece.

I přesto, že se po několika minutách podařilo zaklíněného řidiče z potopeného auta vytáhnout, nejevil už bohužel známky života. Záchranáři ho proto ihned začali resuscitovat. I když už to vypadalo beznadějně, asi po čtvrt hodině se jim muže podařilo přivést zpět k životu.

Poté byl řidič převezen do nemocnice v Litomyšli.

Protože nikdo nevěděl, kolik lidí v autě jelo, museli na místo dorazit i potápěči, aby prohledali koryto řeky. Hrozilo totiž, že zraněných může být pod vodou více.

Ani po hodinovém pátrání se ale nikoho dalšího objevit nepodařilo.
Co bylo přesnou příčinou nehody a zda byl řidič pod vlivem alkoholu, policie stále vyšetřuje.

Více se dozvíte ve videu z Televizních novin!

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz