Zpravodajství

V Opavě řádí sexuální deviant!

V Opavě řádí sexuální deviant!
Zdroj: TV Nova

V Opavě se lidé bojí sexuálního devianta. Ten přímo za bílého dne přepadnul teprve šestnáctiletou dívku a pokusil se ji znásilnit. Policie po něm intenzivně pátrá a domnívá se, že by mohl mít na svědomí i další přepadení. Situaci sleduje naše reportérka Veronika Valčuhová.

„S dívkou jsem mluvila, z pochopitelných důvodů ale nechtěla mluvit na kameru. Z tohoto zážitku je totiž opravdu otřesená a jen velmi těžko s námi o celé záležitosti mluvila. Neznámý muž ji okolo třetí hodiny odpoledne přepadnul, právě když vcházela do svého domu. Zatlačil ji do vchodu a začal ji osahávat na intimních místech. Po té ji nadzvednul, pravděpodobně s úmyslem ji znásilnit. Dívka ale křičela a bránila se, a tak ji násilník shodil ze schodů a utekl," řekla k případu Veronika Valčuhová.

Jen zázrakem vyvázla jen s modřinami. Konec konců, jak se v této situaci dívka cítila, to Vám teď popíše sama.

„V tu chvíli mi bylo hrozně, taková bezmocnost a ještě když na Vás někdo takhle šahá, osahává, je to strašné," řekla pro TV Nova napadená dívka.

Policie varuje před násilníkem všechny ženy!

Kvůli tomuto incidentu policie upozorňuje všechny ženy v Opavě, aby se vyhýbaly temným zákoutím a chodily s někým nejméně ve dvojici.

Násilník je asi 176 cm vysoký, je mu okolo dvaadvacet let a je štíhlé postavy. Má krátké hnědé vlasy a snědší pleť. V době útoku měl na sobě šusťákovou bundu se světlým ornamentem na zádech. Působí prý zanedbaným dojmem. Pokud tohoto člověka kdokoli uvidí, ať se ozve na linku 158.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz