Zpravodajství

VIDEO: Krása Miss ČR rozzářila studio

VIDEO: Krása Miss ČR rozzářila studio

Pondělí patřilo především kráse. Ve studiu Snídaně s Novou totiž moderátoři přivítali novou Miss ČR Zuzanu Jandovou, první a druhou vicemiss ČR Zuzanu Putnařovou s Kristýnou Lebedovou a na závěr také Romanu Čechovskou, která díky divákům dostala titul Miss sympatie.

"Zážitky jsou hodně čerstvé. Pořádně si všechno asi ještě ani neuvědomuji", prozradila nová Miss ČR, dvacetiletá Zuzana Jandová. První vicemiss zase prozradila, že je pro ni teď ze všeho nejdůležitější, zvolit si nějakým způsobem své priority. Romana Čechovská, která zvítězila coby Miss sympatie přiznala, že si titul sympatie moc přála.

A jak hodnotil průběh finálového večera Miss ČR její nový prezident Jan Moťovský? "Myslím si, že ten letošní 20. jubilejní ročník byl nejkrásnější za těch dvacet let a převzít soutěž po panu Zapletalovi bude velký úkol, který doufám zvládnu".

Ve Snídani také prozradil, jak bude tato soutěž krásy dále pokračovat a na co vše se mohou diváci těšit. "Další ročníky se nebudou nějak radikálně lišit od těch předchozích dvaceti ročníků, jenom bychom je chtěli více propojit s charitou", dodal nový prezident Miss ČR.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz