Zpravodajství

VIDEO: Krása Miss ČR rozzářila studio

VIDEO: Krása Miss ČR rozzářila studio

Pondělí patřilo především kráse. Ve studiu Snídaně s Novou totiž moderátoři přivítali novou Miss ČR Zuzanu Jandovou, první a druhou vicemiss ČR Zuzanu Putnařovou s Kristýnou Lebedovou a na závěr také Romanu Čechovskou, která díky divákům dostala titul Miss sympatie.

"Zážitky jsou hodně čerstvé. Pořádně si všechno asi ještě ani neuvědomuji", prozradila nová Miss ČR, dvacetiletá Zuzana Jandová. První vicemiss zase prozradila, že je pro ni teď ze všeho nejdůležitější, zvolit si nějakým způsobem své priority. Romana Čechovská, která zvítězila coby Miss sympatie přiznala, že si titul sympatie moc přála.

A jak hodnotil průběh finálového večera Miss ČR její nový prezident Jan Moťovský? "Myslím si, že ten letošní 20. jubilejní ročník byl nejkrásnější za těch dvacet let a převzít soutěž po panu Zapletalovi bude velký úkol, který doufám zvládnu".

Ve Snídani také prozradil, jak bude tato soutěž krásy dále pokračovat a na co vše se mohou diváci těšit. "Další ročníky se nebudou nějak radikálně lišit od těch předchozích dvaceti ročníků, jenom bychom je chtěli více propojit s charitou", dodal nový prezident Miss ČR.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz