Zpravodajství

Miloš Zapletal bude hospodařit na statku

Miloš Zapletal bude hospodařit na statku
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Žádnou jachtu, na které by odpočíval, kouřil doutníky, popíjel drinky a lenošil, si exprezident soutěže Miss ČR Miloš Zapletal (65) pořizovat nebude. "Ne, takové věci skutečně nehrozí, budu se chovat velmi rozumně. Se svými syny jsem koupil statek, který se snažíme vrátit do jeho původní podoby," uvedl své nejbližší plány muž, který byl celých dvacet let obklopován nejkrásnějšími českými dívkami.

I když exprezident prestižní soutěže Miss ČR nechce prozradit, kolik skutečně za prodej pořádající agentury APK/2 od podnikatele Jana Moťovského získal, spekuluje se o tom, že částka se mohla vyšplhat až na padesát milionů korun. Zapletal navíc přiznal, že o starobní důchod zatím nepožádal, protože nebyl čas.

Supervisorem na ekofarmě?

Za utržené prostředky si pořídil nemovitost, kterou hodlá opravovat. "Statek byl strašně zchátralý, takže ho nejdříve dáváme dohromady. Už tam chováme koně a budeme mít i další domácí zvířata. Chceme jej v budoucnu otevřít i pro veřejnost a ukázat lidem, jak vypadala dřív hospodářství na venkově," upřesnil.

"I když se zatím nebudeme věnovat žádnému ekologickému pěstitelství, jde o věci velice progresivní, které vycházejí spíše z představ mých synů než mých. Já jsem v tomto případě spíš donátorem a supervisorem, ale velmi se na to těším. Má to pro mne velký význam do dalších let," řekl.

V Miss zůstane poradcem
Miloše Zapletala prý vůbec nemrzí, že se jeho potomci nechtějí věnovat práci ve firmě, kterou tak úspěšně rozjel. "Můj nejstarší syn se několik let v showbyznysu pohyboval. V současné době se ale stáhl na venkov a právě on je hlavním hybatelem těchto nových myšlenek. Druhý syn vystudoval FAMU a věnuje se filmu, třetí je profesionální fotograf. Jediný z mých synů, který by pravděpodobně mohl myšlenky v tomto oboru uplatnit, je tak mladý, že v příštích deseti letech to u něj stejně nepřipadá v úvahu. Každý z nich si hledá svou vlastní cestu, budoucnost a kariéru," uzavřel celou záležitost Miloš Zapletal.
Zároveň doplnil, že zůstává poradcem soutěže Miss ČR a zároveň hodlá usilovat o to, aby se Česká republika stala pořádající zemí soutěže Miss World. "Tím by se splnil můj velký sen, který mám už léta," přiznal. "Uvidíme, zda se to podaří..."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz