Zpravodajství

Ewa Farna je bez rovnátek

Ewa Farna je bez rovnátek
Zdroj: Korzo

Vycházející hvězda českého popu Ewa Farna se dnes objevila na veřejnosti porvé bez rovnátek. Tato pro mnohé nezáviděníhodná léčebná pomůcka jí vlastně po celou dobu jejího vzestupu tvořila číst její image.

"Já nechci rovnátka! Určitě z toho budou strašně bolet zuby! Měla jsem strach z bolesti, ne z toho, že mi to třeba nebude slušet. Je to ale zase něco nového a taky zajímavého. Prostě na dva roky trochu jiná image. Za rovné zuby na celý život to přece stojí, ne?" prozradila Ewa Farna před časem v médiích své pocity, když se dozvěděla, že ji rovnátka neminou.

Od té doby se z rovnátek stal díky Ewě téměř módní doplněk a řada dívenek se je na svých rodičích doslova snaží vyprosit, ačkoliv je vůbec nepotřebují. "Je to pravda. Od doby, co je slečna Farna mediálně známá, vzrostl počet aplikovaných rovnátek u dětí a zvláště u děvčat. Pro mě to je dobrá zpráva. V mnoha případech rovnátka zachrání chrup na celý život," říká MUDr. Petr Dvořák, majitel soukromé zubní ordinace v Brně. "Co ale bude teď, když slečna Farna rovnátka už nebude nosit, to si netroufnu předpovídat," dodává MUDr. Dvořák napůl žertem, napůl zcela vážně.

Podle renomovaného psychologa PhDr. Jiřího Tyla však nepůjde o nijak drastickou změnu ani pro zpěvačku, ani pro její stále početnější fan klub. "Když máte rozbitou kapotu u auta, taky Vás to nejdříve štve. Pak si na to zvyknete a Ti odvážnější si z toho dokonce udělají drsňáckou image. No a když je jednoho dne auto spravené, brzy se na vše zapomene," tvrdí Jiří Tyl.

Před turné rovnátka dolů

Novou image bez rovnátek nasadila Ewa Farna těsně před svým koncertním turné, které začíná 23. března v Uherském Brodě.
Nakonec možná jediný, kdo se změny po dvou letech bojí, je sama Farna. "Jsem zvědavá, jak mi zpívaní bez rovnátek půjde. Jen doufám, že nebudu šišlat," obává se.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz