Zpravodajství

VIDEO: Hrušínský má rád záporňáky

VIDEO: Hrušínský má rád záporňáky

Dnes s námi ve studiu Snídaně s Novou posnídal jeden z hlavních představitelů seriálu Místo v životě, Jan Hrušínský. Ten představil kromě své svérázné role Vladimíra Janaty, také novou divadelní hru Sklenka sherry, která se dočká již brzo své premiéry.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Jan Hrušinský se ve studiu stále usmíval a působil jako pravý opak své seriálové postavy, mstvivého právníka Janaty. Povídání směřovalo hlavně k tomu, proč přijal natáčení další řady tohoto seriálu a jaké typy postav má on sám nejraději. "Do natáčení seriálu Místo v životě jsem šel především proto, že role, kterou hraji, je úplně odlišná od těch předešlých. Zatím jsem ale neměl mnoho příležitostí, hrát negativní role jako doktora Janatu", vysvětluje herec. 

Ten si kromě své role vychvaluje také tým lidí, který se na seriálu podílel. "Režisér Jiří Chlumský dal dohromady řadu dobrých herců, se kterými je radost hrát. To byl také další z důvodů, proč jsem roli přijal. Byly to docela příjemné dva roky života", dodává s úsměvem Hrušínský.

V první fázi ankety TýTý jste až do 16. března mohli hlasovat třeba právě pro své oblíbence ze seriálu Misto v životě. Do druhé fáze hlasování se můžete zapojit od 31. března do 12. dubna, prostřednictvím sms nebo kuponu ve vybraných periodikách.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz