Zpravodajství

Důchodkyně přenocovala v obchodu s nábytkem

Německou důchodkyni museli zachraňovat policisté, když se probudila v obchodu s nábytkem. Usnula totiž na pohovce, kterou si zkoušela.

"Postel byla v koutu výstavní místnosti a zaměstnanci drobnou tiše spící osobu prostě přehlédli," sdělila k případu policejní mluvčí. "Přišla, aby si pohovku vyzkoušela a říká, že jediné, co si pamatuje, než usnula, je pocit, že pohovka je měkká a příjemná. Prostě usnula.

Když se probudila, trochu se vylekala, že je v celém obchodě sama. Nakonec ale našla telefon a zavolala nás. Pro obchod to ovšem velká reklama není, protože i když kvalita pohovky paní Müllerovou příjemně překvapila, pochopitelně ji naopak dost rozrušilo, že ji zaměstnanci obchodu neviděli. Vcelku tedy s kvalitou služeb moc spokojená není."

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz