Zpravodajství

VIDEO: Krásné dívky v luxusních modelech

VIDEO: Krásné dívky v luxusních modelech

Původem kubánský módní návrhář Osmany Laffita představil svou novou kolekci podzim - zima 2008/09. Krátký rozhovor můžete shlédnout v našem videu - po něm už samotný sestříhaný záznam skvělé přehlídky.

Zdroj: Nova.cz, Jindřich Kodíček

Přehlídku označil za jednu z největších své kariéry. Běžně prý chystá okolo padesáti modelů, tentokrát překvapil sedmdesáti dvěma skvělými kousky. Pro svoji show si vybral Národní muzeum v Praze. Návštěvníky překvapil i svojí nahou sochou, která byla ve středu všeho dění.

Šanci má u Osmanyho každý

Modelky i modelové se v luxusních šatech procházeli netradičně v kruhu kolem diváků a do ladných pohybů jim hrály vlnivé písně například od Rihanny, která mimo jiné vystoupila ten samý večer ve sportovní hale na Výstavišti.

„Modelka pro mě není tak důležitá jako moje šaty. Jsou placené za to, aby ty šaty prodaly. Může to být top modelka, mně je to fuk, pro mě je důležité, jak modelka umí chodit a jak umí předvést šaty," tvrdí playboy z Kuby. Zároveň dodává, že ho musí modelka respektovat, jinak to prý nejde.

Další přehlídka bude bomba

Laffita se potrpí na přepych, dokonalost a skvělou show. Místo pro příští přehlídku sice ještě vybrané nemá, ale ujišťuje, že bude opět mimořádné, stejně jako celá show. „Já si nepotrpím na klasické módní přehlídky, které dělá každý módní návrhář. Hledám prostě fashion show. Nesmí to být cirkus, nemám rád, když návrháři dělají kolem své kolekce cirkus, protože když ho děláte, znamená to, že nejste dostatečně silný!"

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz