Zpravodajství

VIDEO: Zanedbaní psi mají nové domovy

VIDEO: Zanedbaní psi mají nové domovy
Zdroj: TV Nova

Desítky vystresovaných a zanedbaných psů si v sobotu za dozoru veterinářů odebrali pracovníci útulků z bývalého kravína v Jarošově na Nežárkou. majitelka tam chovala asi stovku zvířat v hrůzných podmínkách. O případu jsme vám říkali už minulý týden. Dnes se podařilo všem psům najít nové domovy.

Pro pejsky si sem jezdili v průběhu celého dne lidé z různých koutů republiky. Majitelé útulků z Chebu, Plzně, Prahy a dalších měst podali v sobotu psům pomocnou ruku.

 

Majitelka zanedbaných psů se s naší televizí odmítla bavit. Její přátelé však tvrdí: "Ona je přesvědčená o tom, že nikdo jiný na světě nemůže dát těm jejím pejsům to, co ona," řekla jedna z jejích kamarádek. 

Veterinární správa už s majitelkou psů zahájila správní řízení. Hrozí jí pokutou. Jak velká bude, ale nechtěli zatím veterináři upřesnit.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz