Zpravodajství

Romantici rozdávali na chatu svá telefonní čísla

Romantici rozdávali na chatu svá telefonní čísla
Zdroj: TV Nova

První vypadlík ze soutěže X Faktor, skupina Romatic, absolvoval chat na stránkách nova.cz. Ukázali, že případné ztráty soukromí se opravdu nebojí a bez okolků rozdávali fanouškům svá telefonní čísla.

Přestože trojčlenná vokální skupina z Frýdlantu vypadla ze soutěže jako první, na chatu na ni čekaly z velké většiny jen pochvaly od fanoušků. Jako na každé internetové diskusi se i zde samozřejmě objevily negativní názory, nutno ale říci, že byly opravdu v menšině.

Štefan, David a Milan čtenářům potvrdili, že se i nadále hodlají zabývat zpěvem, protože stát se profesionálními zpěváky, je stále jejich největším snem. Dále jste se mohli například dozvědět, že jim chutná mojito a že dál budou v soutěži fandit Ondrovi Rumlovi.

Všechny odpovědi skupiny Romantic si můžete přečíst zde.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz