Zpravodajství

VIDEO: Exmanžel vyřadil ženě brzdy u auta

VIDEO: Exmanžel vyřadil ženě brzdy u auta
Soud Ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Příběh jako z detektivky. Čtyřiačtyřicetiletý muž z Palkovic u Frýdku-Místku se podle policie pokusil zabít svou manželku tím, že jí u auta přeštípnul hadičku s brzdovou kapalinou. Žena si toho, že s vozem není něco v pořádku, všimla až po několika kilometrech.

Zdroj: TV Nova

Matka s dcerou si vyjely autem do města. Hned v první zatáčce si ale řidička všimla, že auto téměř nebrzdí. S nefunkčními brzdami ujely ženy téměř 10 kilometrů.

S pořádnou dávkou štěstí nakonec dojely do autoservisu. Mechanici, kteří brzdy zkontrolovali, nevěřili vlastním očím. Hadičky s brzdovou kapalinou byly přeštípnuté.

Brzdy vyřadil bývalý manžel

"Bylo to přeštípnuté tak, že z toho vytékala brzdová kapalina," řekl televizi Nova mechanik autoservisu Miroslav Stacha. Ta naštěstí všechna nevytekla, takže bylo možné auto přibrzďovat. Stačilo ale ujet o pár kilometrů navíc a následky mohly být tragické.

"Řidička byla prý velmi překvapená, z počátku ani netušila co se mohlo stát," řekl nám majitel autoservisu.

Policisté zjistili, že přeštípnuté hadičky měl na svědomí manžel majitelky auta. Ten byl z domu několikrát vykázán za opakované týrání své rodiny. I tak se do domu stále vracel a dělal jim naschvály.

Vychytralý násilník je teď ve vazbě. Za pokus o těžkou újmu na zdraví mu hrozí až osmileté vězení.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz