Zpravodajství

Tereza Pergnerová podruhé matkou: Jsem obyčejně šťastná

Čágo bello, šílenci! To už z úst bývalé moderátorky Esa Terezy Pergnerové neuslyšíte. Teď má populární osobnost s bohatou minulostí úplně jiné průpovídky. O Velikonocích měla oči jenom pro malé novorozeně Natálku, která se jí narodila 17. března v pražské podolské nemocnici.

Velikonoční víkend už strávily maminka s dcerou doma v Kunraticích. Pyšný otec Jiří Chlebeček spolu se sedmiletým Samuelem tak měli obě slečny o Velikonocích jen a jen pro sebe. Nathálka se má k světu, nabývá na váze a bratr Samuel je z ní úplně odvázaný.

Rodina Terezy Pergnerové si chce užít teď pár dní klidu. I od novinářů. Nám ale alespoň napsala esemesku. "Já se teď snažím spíš zájmu novinářů uniknout. Celé těhotenství jsem byla ze stran médií napadaná, že těhotná nejsem a stíhaná fotografy jen proto, že jsem se nechtěla jako ostatní ukazovat na akcích a chlubit se bříškem," napsala Pergnerová.

Dcera je poslušné dítko

Tereza si nemůže svou novou princeznu vynachválit. "Nathalie je neskutečně hodná holčička. Je desátý den na světě a je pro mě nepostradatelná," uvedla Tereza. Matka si chválí i staršího bratra malé dcerky. "Samuel si k ní vytváří krásný něžný vztah. Asistuje, kupuje jí z kapesného bonbóny, až prý bude veliká. Jsem obyčejně šťastná. Máme velikou rodinu. Děti, papouška, psa a chameleona," dodala Pergnerová.

Své babičkovství si užívá i matka Terezy Bergerové Jana. Ta má slova chvály i pro otce Jirku. Partner moderátorky prý vše umí a je stále připraven pomoci. „Přeju jim konečně šťastnou rodinu." prohlásila novopečená babička Nathálie.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz