Na internetu nabízí ke koupi jedna dívka z Čech poněkud unikátní věc - svoje panenství. Zájemci se můžou hlásit přes formulář. Podle odborníků jsou ale takové nabídky na hraně zákona.
Štíhlá, hezká, milá dívka prodá své panenství. Nutí mě k tomu nejen finance, ale hlavně touha poznat nové věci. Takhle úpěnlivě shání sedmnáctiletá Nikola z Českých Budějovic svého prvního sexuálního nápadníka.
„Jeden extrém představuje to, že to může být recese, to může být dívka, která se chce nějakým způsobem zviditelnit, prožít nějaké dobrodružství," řekl psycholog Karel Humhal.
Podle lékařů ale není vyloučené, že by Nikola hodila do dražby panenství už po několikáté.
„Po panenské bláně zůstávají určité zbytky. Z nich potom je možné znovu stvořit část přepážky, kterou je možné opět identifikovat jako panenskou blánu," řekl gynekolog Michal Halaška.
Pannou dvakrát v životě
Podle lékařů lze z ženy pannu znovu udělat maximálně dvakrát. U mužů by panictví asi tolik na dračku nešlo. Proto své nádobíčko vystavují rovnou na hřištích nebo na ulici. Jeden si před šesti lety troufl pochlubit i britské královně. Naposledy pobavil svět Australan Jason Niebling, který nabízí polovinu svého obličeje jako reklamní plochu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz