Vítězky České miss 2008 už mají kde bydlet. Podívejte se, kde složí hlavu!
Missky dostaly své byty do ročního bezplatného pronájmu. Společnost Wadia, partner soutěže, jim poskytla roční pronájem luxusních bytů v projektu Zahradní čtvrť v Praze 5 na Zbraslavi.
Byty za deset milionů
Nová královna krásy Eliška Bučková se nastěhovala do bytu 2+kk o rozloze 82 m2 v hodnotě téměř 4 400 000 Kč. První vicemiss Hana Svobodová a druhá vicemiss Elisavet Charalambidu si společně převzaly byt 3+kk o rozloze 78m2, jehož cena je víc než 5 000 000 Kč. Oba byty jsou plně vybavené. Krásky na novém bydlení nejvíc ocenily elegantní architekturu a kvalitu projektu. ”Určitě se mi tu bude líbit. Tato část Prahy je ušetřena hluku velkoměsta, takže se mi tu bude dobře relaxovat. A navíc se odtud rychle dostanu do centra,” řekla Eliška Bučková.
Čtvrt plná krásy
Ve stejné části Prahy už bydlí i vítězka České Miss 2007 Lucie Hadašová. Té se původně jen pronajatý byt zalíbil natolik, že si ho po roce koupila. Projekt Zahradní čtvrť se zalíbil i první vicemiss Evě Čerešňákové a také ona se rozhodla, že si zde koupí byt. Vypadá to, že Zbraslav se stane místem s největší koncentrací ženské krásy na metr čtvereční!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz