Ve Svitavách na Pardubicku se objevily stovky samolepek. Navádějí k násilí. Podívejte se na video.
Po celém městě jsou na viditelných místech nálepky, na kterých je vyobrazená postava kopající do ležícího člověka. Samolepky mají na svědomí místní nacionalisté.
Ještě minulý týden ti samí lidé pomáhali s úklidem lesa. Co je vedlo ke znečištění města není jasné. Policie se začala případem zabývat a skupinku mladíků sleduje.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz