Zas je tu květen, měsíc lásky, emoce zesilují, lidé se zamilovávají...
A stejné to mají i účastníci X Factoru. Když se zrovna nefintí v maskérně a kostymérně, neučí náročné texty, nezkoušejí taneční choreografii a nejdou na kobereček k patronovi své kategorie, pak jsou skoro stále ve spojení se svými miláčky.
Prsty otlačené od neustálého SMSkování, uši červené od
volání. X Factor se ukázal být skutečným semeništěm lásky.
Těm, kteří přišli do soutěže zamilovaní, jejich vztah až na jedinou výjimku vydržel a vzkvétá a zdá se, že tato výjimka - Anička Ungrová - si možná žal z rozchodu se svým přítelem vynahradí svým novým věrným kamarádem Davidem Gránským.
Tráví spolu mnoho času, navzájem se podporují, jezdí spolu na online chaty a těžko říci, jak dlouho zůstane jen u kamarádství. "David je takový šampónek, takového kluka bych nechtěla," tvrdila Anna sebevědomě před několika týdny. Už za pár dní si ale prý pobyt v soutěži bez Davida nedovedla představit.
Pokud nakonec Anně vztah z Davidem nevyjde, možná to klapne její sestřenici, herečce Kristýně Leichtové. Ta se zakoukala do Lukáše Kantora z All X a dodnes se nechce přiznat, jestli na přímé přenosy a rozlučkové večírky jezdila kvůli Aničce nebo Lukášovi. Ale zdá se, že je to jasné. Anna už v soutěži není, ale Kristýna jezdí dál.
Chlapci z All X jsou vůbec plni citu. Oldřich Smysl se zase ve volných chvílích věnuje Tereze Zelinkové ze Za 5 dvanáct. "Nenazýval bych to ještě vztahem. Prostě jsme si kápli do noty a něco mezi námi začíná," říká Olda trochu tajuplně, ale z něžnůstek, dotyků a lehkých polibků se dá vyčíst, že jde o velmi slibný začátek.
A jako by to nestačilo, tak nepodložené zvěsti hovoří i o tom, že by snad cosi mělo být i mezi Gábinou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem. Ale věřte klepům...
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz