APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Evakuace v Brně kvůli plynu

Unikající plyn se podařilo po hodině zastavit. Městští strážníci evakuovali lidi ze dvou domů.

Plyn unikal z areálu jedné z místních firem ve Veletržní ulici. Potrubí poškodili dělníci při stavebních pracích. Našemu serveru to sdělila mluvčí Městské policie Brno Denisa Kapitančiková.


"Únik plynu byl masivní. Museli jsme uzavřít Mendlovo náměstí i okolní dopravu. Plyn byl cítit i desítky metrů daleko," dodala Kapitančiková. Odborníkům trvalo hodinu, než unikající plyn zastavili.


Z jednoho z evakuovaných domů museli strážníci dokonce vynášet špatně pohyblivé obyvatele. Záchranáři na místě ošetřili ženu, která se unikajícího plynu nadýchala a udělalo se jí nevolno.

js, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz