Zpravodajství

Zvrhlý sex a pak smrt: gynekolog bez viny!

U soudu v Karviné se zpovídal z ublížení na zdraví gynekolog Pavel Holub. Verdikt: nevinen.

Soud se přiklonil k názoru, že žena zemřela na následky krvácení kvůli poranění pohlavního ústrojí. Úspěšné vyléčení navíc zkomplikoval alkohol. Při přijetí do nemocnice měla žena v krvi více než tři promile.


Obžaloba tvrdila, že koncem roku 2004 patřičně neošetřil osmapadesátiletou ženu, kterou dopravili do nemocnice záchranáři po extrémních sexuálních hrátkách. Žena silně krvácela z rodidel. Na ztrátu krve v nemocnici zemřela.


Osudná záchodová štětka


Žena se poranila při neobyvklých orgiích. Alkohol udělal své a manželský pár z Orlové na Karvinsku se pořádně uvolnil. Štefan Šimon (64) dával manželce do vagíny různé předměty, např. lžičku i láhev.

Když ale použil k dráždění čistící WC štětku, žena začala silně krvácet. Proto také manžel ihned zavolal sanitku. Ta ženu odvezla do nemocnice, kde žena zemřela.


Veronika Valčuhová / mil, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz