Zpravodajství

Srážka motorky a džípu: dva mrtví

U Pardubic narazila motorka se dvěma pasažéry do džípu. Oba zemřeli.

Na kraji Pardubic na výjezdu na Chrudim narazila motorka do džípu s přívěsem. Motorkáři jeli směrem od Pardubic, džíp od Chrudimi. Řidič terénního auta odbočoval doleva na benzínku, když se střetl s motorkou.


Čtyřiadvacetiletý motorkář z Pardubic narazil do přívěsu a na místě zemřel. Náraz byl tak prudký, že motorka po nárazu letěla vzduchem ještě 150 metrů.

Stejně stará spolujezdkyně utrpěla velmi těžká zranění. Na místo přiletěl vrtulník z Hradce Králové, ale ženu v bezvědomí nakonec odvezla rychlá záchranná služba do pardubické nemocnice. Tam následkům zranění podlehla.Na místě zasahují hasiči, policie a záchranná služba. Příčinu nehody zjišťuje policejní vyšetřovatel. Důvodem je pravděpodobně nedání přednosti v jízdě. Motorkáři ale mohli jet velmi rychle.Silnice z Pardubic na Chrudim je zcela neprůjezdná.

vek s přispěním Petra Brzka
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Izrael jako první země na světě uzavře kvůli omikronu své hranice

Izrael hodlá jako první země světa zakázat úderem nedělní půlnoci vstup všem cizincům kvůli nové mutaci koronaviru omikron. Izraelci vracející se domů budou muset do karantény, včetně těch očkovaných. Vláda vychází z předpokladu, že omikron se už rozšířil do většiny zemí. Nařízení má platit dva týdny, během nichž budou odborníci zjišťovat, jak účinné jsou proti potenciálně nebezpečnější mutaci covidové vakcíny.

Píše se na Deník.cz