Zpravodajství

Udělal si ze mě služku!

Kam až může dojít vztah dvou lidí…

Marcela (23 let) poznala Adama ještě na střední škole. Líbil se jí už tenkrát proto, jak je rozhodný, rozený „vůdce smečky“ – jejich třídy. Byla na vrcholu blaha, že si ji vybral a dovolil jí, aby mu dělala dámskou společnost.


Pohádka života


Po třech letech chození už tak nějak všichni přepokládali, že se Marcela a Adam vezmou, protože prostě k sobě patří. To se také stalo, Marcela čekala dítě, takže ani nebylo o čem mluvit, jak se vyjádřil Marcelin tatínek. Bydlet měli kde, Adam získal slušně placenou práci realitního makléře, všechno vypadalo růžově!
Chytila se do pavučiny!


Marcela byla šťastná, všechno se vyvíjelo, jak chtěla. O své kluky ( narodil se jí chlapeček) se starala, jak nejlépe dovedla. Jenže Adamovi to bylo pořád málo!


„Změnil se,“ vypráví mladá žena. „Dřív byl veselý, v pohodě! Teď, jen co přišel domů, už bylo ve vzduchu dusno. Stačilo, abych něměla bublající jídlo na plotně a chlazené pivo v lednici. Pak vybuchnul.


Zvykl si, že má ve mně služku! Div, že nechtěl, abych mu obouvala pantofle! Kamarádky mi několikrát volaly, abych si s mimi někam zašla, třeba na kafe, ale to u nás neexistuje! To bych totiž nestihla vše připravit, než se manžel vrátí domů.“


Dupni si!


To jí řekla kamarádka Eva. Jenže ono se to snadněji řekne, než provede! Marcela sbírala sílu k radikálnímu řezu několik dní. Nejprve se tomu svému snažila ve všem vyhovět. Jenže Adam si vždycky všimnul jen toho, co se jí nepovedlo.


Dál už opravdu nešlo uhýbat. Nemělo to smysl. Jenže Marcela cítila, že Adama pořád přes všechno miluje. Myslela také na svého syna. Nechtěla rozvod, ale řešení.Nechci tě ztratit!


Když se konečně odvážila Adamovi namítnout, že není jeho služka, zíral na ni jako na zjevení. Styděl se: „Myslel jsem, že ví, že ji miluju, nechtěl jsem, aby se cítila špatně. Já mám toho v práci za celý den moc a přesto musím být na klienty příjemný. Když přijdu večer domů, už mi prostě nezbývají síly.“ Chybou bylo, že si spolu v každodenním shonu úplně zapomínali popovídat!


Naštěstí si Adam uvědomil, že byl slepý: „Vůbec mi nedošlo, že Máca nezná nic jiného než cestu od plotny ke stolu. Nechci o ni přijít. Vždyť nemusím mít teplé večeře každý den! To raději společně někam zajdeme a uděláme si hezký večer. Nějaké to hlídání snad seženeme.“

Kateřina Zlámalová

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz