APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Finalisté X Factoru řádili na koncertě

Nestihli jste koncert finalistů X Factoru? Máme pro vás video!

"All X! All X!" skandovali fanoušci před koncertem finalistů X Factoru v pondělí v pražském klubu Retro. Přestože All X v neděli soutěž opustili, na malý počet příznivců si tedy rozhodně stěžovat nemohou.


Ondřej Ruml své fanynky rozhodně nezklamal, neboť zazpíval oblíbenou Don´t worry, be happy. Při typickém mcferrinovském "kukání" se mohla ženská část publika přímo rozplynout.


Jiří Zonyga si dal na pódiu také záležet. Publikum se při "Husličkách" hezky kolíbalo do rytmu a rozzářené obličeje signalizovaly, že i Jirka má svou jistou základnu věrných.


Kdo se stane vítěžem X Factoru? To se dozvíte již tuto neděli po 20. hodině na TV Nova!

mac

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz