APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Bankovní lupič dopaden, přišel si na 1,5 milionu

Policie obvinila muže z Olomouce z přepadení pěti bank.

Jednatřicetiletého muže kriminalisté stíhají za přepadení bank v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. 


Lupič přepadl celkem pět bank. Odnesl si celkem přes 1,5 milionu korun. Ve všech připadech vyhrožoval pracovníkům finančních ústavů zbraní.
 


Policie lupiče dopadla 5. března, kdy přepadl banku v Mohelnici na Šumpersku. V baťohu si nesl asi 200 tisíc korun. 


Policie ho pak začala prověřovat v souvislosti s jinými přepadeními. Prokázali mu vyloupení dalších čtyř bank v Holešově, Uničově, Lipníku nad Bečvou a Odrách na Novojičínsku.

bar, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz