Policie obvinila muže z Olomouce z přepadení pěti bank.
Jednatřicetiletého muže kriminalisté stíhají za přepadení bank v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.
Lupič přepadl celkem pět bank. Odnesl si celkem přes 1,5 milionu korun. Ve všech připadech vyhrožoval pracovníkům finančních ústavů zbraní.
Policie lupiče dopadla 5. března, kdy přepadl banku v Mohelnici na Šumpersku. V baťohu si nesl asi 200 tisíc korun.
Policie ho pak začala prověřovat v souvislosti s jinými přepadeními. Prokázali mu vyloupení dalších čtyř bank v Holešově, Uničově, Lipníku nad Bečvou a Odrách na Novojičínsku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz