Podle řidičů chybí místa hlavně v centru města. Aut navíc stále přibývá. Máme video.
Zaparkovat v Plzni je čím dál složitější. Řidiči proto nechávají své vozy i na místech, která k tomu nejsou určena a městská policie má hned o práci postaráno.
Podle plzeňského radního Karla Palečka je nejhorší situace ve středu města.
A právě tam parkovací místa chybí. Auta jsou v současné době vytěsnána z Americké třídy. Na náměstí je oproti minulosti míst ani ne polovina a parkoviště na Rychtářce sílící nápor aut nepobere. Podle radních je problém parkovacích míst na pořadu dalších schůzí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz