APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Parkování v Plzni: Hrůza a zoufalost

Podle řidičů chybí místa hlavně v centru města. Aut navíc stále přibývá. Máme video.

Zaparkovat v Plzni je čím dál složitější. Řidiči proto nechávají své vozy i na místech, která k tomu nejsou určena a městská policie má hned o práci postaráno. 


Podle plzeňského radního Karla Palečka je nejhorší situace ve středu města. 


A právě tam parkovací místa chybí. Auta jsou v současné době vytěsnána z Americké třídy. Na náměstí je oproti minulosti míst ani ne polovina a parkoviště na Rychtářce sílící nápor aut nepobere. Podle radních je problém parkovacích míst na pořadu dalších schůzí.

Jan Skala, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz