APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Z nešťastné lásky chtěla skočit z mostu

Z nešťastné lásky chtěla skočit z mostu
Městská policie. Ilustrační foto | Zdroj: Jindřich Kodíček

Devětadvacetiletá dívka v neděli před polednem chtěla skočit z mostu nad křižovatkou Hybernská a Wilsonova v Praze.

"Dívka stála za zábradlím a držela se jen konečky prstů. Když uviděla strážníky, začala na ně křičet," řekla tisková mluvčí městské policie Vilma Častová.


"Strážníkům se ji podařilo vytáhnout a svými těly jí zabránili v dalšímu pokusu o sebevraždu," uvedla Častová.


Dívka podle ní byla ve velmi špatném psychickém stavu a vypadalo to, že už se moc dlouho neudrží.


Přivolaná sanitka nešťastnou dívku převezla do psychiatrické léčebny v Bohnicích.

vac, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz