Devětadvacetiletá dívka v neděli před polednem chtěla skočit z mostu nad křižovatkou Hybernská a Wilsonova v Praze.
"Dívka stála za zábradlím a držela se jen konečky prstů. Když uviděla strážníky, začala na ně křičet," řekla tisková mluvčí městské policie Vilma Častová.
"Strážníkům se ji podařilo vytáhnout a svými těly jí zabránili v dalšímu pokusu o sebevraždu," uvedla Častová.
Dívka podle ní byla ve velmi špatném psychickém stavu a vypadalo to, že už se moc dlouho neudrží.
Přivolaná sanitka nešťastnou dívku převezla do psychiatrické léčebny v Bohnicích.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz