V úterý ráno policisté z Uherského Hradiště oznámili, že dopadli devět zlodějů aut a elektroniky.
Devět mužů ve věku od pětadvaceti do šestatřiceti let kradli v Uherském Hradišti elektroniku a auta. Všechno pak převáželi do západních a severních Čech, kde vše rozprodávali.
Policie 17. června zadržela polovinu gangu v Uherském Hradišti a druhou část v severních Čechách. Nyní jsou ve vazbě a čekají na soud.
Některá auta rozřezávali a prodávali je do sběrných surovin za cenu šrotu. Takto se jim podařilo rozebrat i Tatru 815.
Celkovou škodu policisté vyčíslili na 3,8 milionu korun a zabavili zboží v hodnotě 2,4 milionu korun.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz