Zpravodajství

Krásky chystají dámskou jízdu

Krásky chystají dámskou jízdu
Zdroj: Korzo

Kde si budou užívat?

Monika Absolonová (31), Kristina Bastienová (31) a Libuška Vojtková (27) se už nemůžou dočkat. Dvě z nich sice ještě čeká dovolená u moře se svými protějšky, pak je ale nechají zcela na pospas svému osudu. Chystají totiž velkolepou dámskou jízdu, při které hodlají načerpat nové síly do nadcházející divadelní sezóny.Absolonová bude objevovat krásy Tunisu


V té se na divadelní prkna vrací na krátkou dobu muzikál Kleopatra, ve kterém účinkují.
Móňa, jak Absolonovou přezdívají přátelé, bude ale ještě před tím s partnerem, jehož jméno pořád tají, poznávat tuniský ostrov Džerba.Zdroj: Korzo

Není Bulharsko lepší?


Kristina Bastienová s manželem Alanem, muzikálovým D´Artagnanem si zopakuje loňskou svatební cestu, na kterou mají nádherné vzpomínky. Vydají se do malebného bulharského Nesebru. Zapomenou na práci a budou ochutnávat místní rybí speciality a zapíjet je skvělým místním vínem.


Doma je nejlépe!


Po návratu krásky přiberou tanečnici Libušku Vojtkovou, která bude s malým Matýskem trávit léto u rodičů v rodinném domku. Pak všechny tři krásky zamíří na jih Čech do lázní v Třeboni.


“Necháme se pěkně rozmazlovat, já žádnou proceduru rozhodně nevynechám, už se moc těším, moje tělo lázně potřebuje," říká tanečnice a choreografka Kristina Bastienová, kterou na začátku léta pěkně potrápila zlomenina nohy.


Zdroj: Korzo


Obavy, že by jí byl manžel, který o ni v nemoci vzorně pečoval, při jejich letních výletech nevěrný, prý rozhodně nemá.
"I on si ode mě docela rád na pár dní odpočine. Bude je trávit s kamarády na rybách. Strach, že by se o sebe nepostaral, rozhodně nemám," řekla Korzu s úsměvem Kristina.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz