Zpravodajství

Petr Bende složil manželce jako svatební dar píseň

Petr Bende složil manželce jako svatební dar píseň
Zdroj: Korzo

Zpěvák se před pár dny oženil. Pro svoji manželku složil píseň Křižovatky. Píseň se objeví na nové desce.

Bývalý finalista soutěže Česko hledá SuperStar Petr Bende je už týden ženatý. Jeho manželkou se stala Zuzana Hanačíková, teď už Bendová.


Od svých kamarádů z cimbálovky Grejcar dostal jako svatební dar padesát litrů vína. Zbylé dary tvořily většinou peníze a také dovolená v Egyptě za osmdesát tisíc korun.


"Dal nám ji kamarád z jedné cestovní kanceláře. Chystáme se jet příští měsíc, ale záleží na počasí," prozradil zpěvák. Novomanželé by měli strávit 15 dní v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Sheraton Soma Bay.


Svatba, která se odehrála 2. července v romanticky vyzdobeném altánku na hrázi Konventního rybníka na Velehradě, byla podle Petrových slov spontánní.


„Mluvili jsme o tom sice už půl roku dopředu, ale definitivně jsme se rozhodli až teď. Svatba proběhla přesně podle našich představ. Obřad i večerní veselice se povedly. Hrálo se, tancovalo, bylo to moc fajn."


On sám napsal novomanželce jako svatební dar píseň s názvem Křižovatky. "V brzké době plánujeme natočit i singl a Křižovatky se určitě objeví i na připravované desce," slíbil muzikant.

kac, tn.cz, Korzo

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz