Malý chlapec si narazil na hlavu záchodové prkénko. Zasahovat museli hasiči.
V Žatci řešili hasiči kuriózní případ. Dvouapůlletý Patrik si přetáhl přes hlavu záchodové prkénko.
Matka vstoupila do koupelny právě ve chvíli, když se už malý nezbeda pokoušel z prkénka vyprostit. Samotnému mu to ale nešlo. Matka mu tedy přispěchala na pomoc.
Brzy se ale ukázalo, že problém je složitější, než se zdál na první pohled. Otvor v prkénku totiž najednou vypadal menší než chlapcova hlava. Zoufalá matka zkusila namazat synovi vlasy vazelínou a olejem, aby se přes ně mohlo prkénko lépe dostat. Ani tato metoda ovšem neslavila úspěch.
Po více než dvou hodinách marných pokusů to matka vzdala a přivolala na pomoc hasiče. Ani ti ovšem neuměli chlapci na místě pomoci.
Patrika s prkénkem na krku tedy naložili do auta a vzali s sebou na stanici. Teprve tam mu prkénko odstranili. Aby klučík přestal brečet, zahoukali hasiči sirénou. To se Patrikovi líbilo natolik, že se za chvíli uklidnil a úplně zapomněl na právě prožité trauma.
Dětská hlava může uvíznout leckde. I v obyčejném hrnci na vaření.
Jak to vypadá, když se tlusté dítě nemůže dostat z gumového kruhu na plavání, se můžete podívat v následujícím videu.
Ruce se nemají strkat tam, kam nepatří. Jinak se může stát, že tam zůstanou. Jako v následujícím videu.
Spadnout do kanálu může každý. Pokud jste ale při těle, dejte si pozor, abyste nedopadli stejně jako tlouštík v tomto videu. Z kanálu byste se totiž hodně dlouho nemuseli dostat.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz