Zpravodajství

Proprší vám dovolená? Ať jedete kamkoliv, víme to!

Plánování dovolené je bez předpovědi počasí sázka do loterie. Chcete vyjet do světa a nevíte, jak bude? Poradíme.

Je jedno, kam pojedete. Víme, kde najdete aktuální počasí z celého světa. A to nejen z velkých letovisek a rekreačních středisek, ale skoro z každé "díry".


Například počasí v Česku je na serveru uvedeno z 541 měst. A předpověď na další dva týdny momentálně skutečně odpovídá předpovědím Českého hydrometeorologického úřadu.


Aktuální zpravodajství o dnešních bouřích, při kterých na Moravě padaly skoro pěticentimetrové kroupy, najdete zde.


A stejně tak v cizině. Tak třeba v Dubrovníku bude v příštích dvou týdnech jasno, s teplotami od 27 do 31do °C. O dost chladněji bude například v Sydney, kde budou teploty mezi 15 až 20 stupni. Vedro čeká na obyvatele a návštěvníky Pekingu. Počasí ale nebude úplně pěkné - téměř celých 14 dní oblačno.


Informace o počasí prakticky ze všech významných turistických destinací na světě naleznete na serveru zoover.com.


Stačí kliknout sem.


Jsou tam všechny kontitnenty, na každém z nich desítky zemí.


Postup je snadný - nejprve na mapě vyberete zemi, která vás zajímá. Poté vyhledavačem najdete konkrétní lokalitu a kliknete na ni. Pak už stačí jen znovu kliknout na oranžově orámovanou záložku Weather forecast. A pokud třeba neumíte anglicky, nebojte se - předpověď je sestavena ze srozumitelných obrázků.


Kompletní servis pro cestování


Cestovatelům se však ze serveru Zoover může hodit i řada jiných informací. Kromě počasí je tam totiž více než půl milionu recenzí na více než 120 tisíc hotelů, apartmánů a kempů.


Na webu jsou také vytipovaná místa, kam je vhodné jet na dovolenou s dětmi - tak zvaná "child friendly" nebo tipy na nejlepší hotely s ohledem na poměr ceny a kvality.

jas, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz