APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

LUPIČ DYSGRAFIK vyhrožuje nečitelným vzkazem. DALŠÍ NESCHOPNÍ ZLODĚJI

Podivný lupič přepadá banky na Karvinsku. Úřednicím za přepážkou dá pokaždé lístek, na kterém hrozí bombou. Problém je v tom, že málokdo jeho rukopis přečte.

 Naštěstí lupiče  několikrát zachytily bezpečnostní kamery. Mělo by jít o staršího muže, možná i důchodce. Je poměrně vysoký, asi 185 centimetrů. Rozhodně to ale není žádný profesionál, což samozřejmě znesnadňuje i pátrání.

 
Zvláštním znamením je jistě jeho příšerný rukopis. Podle svědků se dá jen těžce přečíst. Co je ale téměř jisté, musí Karvinsko dobře znát. Možná, že tam i bydlí.
 
 
 
Podívejte se na záběry dalších neschopných lupičů:
 
 
V jedné z bank se přepadená úřednice hrozbu vůbec nevyluštila. Pak se stalo něco, s čím lupič nepočítal, vzkaz mu jednoduše vrátila. Překvapený zloděj pak zřejmě zapomněl i na kolo, na kterém k bance přijel.
 
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz