Polcie obvinila 32letou ženu z Lovosic z vraždy novorozeného dítěte. Matka zřejmě nezabíjela poprvé.
Mrtvou holčičku i s pupeční šňůrou našli lidé v Lovosicích u železničního viaduktu na konci ledna.Po matce začala pátrat policie.
Po více než třech týdnech zadrželi severočeští policisté dvaatřicetiletou ženu, která se k činu přiznala. Policisté ji v úterý obvinili z vraždy.
Podle našich informací se obviněná kromě lednové vraždy přiznala i k tomu, že podobně hrůzný čin spáchala už v minulosti. V roce 2007 údajně zabila vlastní novorozeně a hodila jeho tělo do Labe.
Policie minulost podezřelé prověřuje. Zatím k ní uvedla pouze to, že žena měla tři děti. Sousedé, kteří ženu vídali, ale hovoří o tom, že s ní v bytě bydlely pouze dvě.
Podle sousedů se obviněná žena s nikým z okolí nestýkala ani nebavila. Bylo na ní vidět, že je ze sociálně slabšího prostředí. Právě špatnou sociální situací zdůvodnila obviněná policistům jako důvod usmrcení novorozence.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz