Hájit Petra Kramného, který čelí obvinění, že zavraždil svou manželku a dceru, nebude lehká práce. Úkolu se ujal JUDr. Jaromír Richter a tvrdí, že žádný jasný důkaz ještě neviděl.
Smyčka kolem Petra Kramného se stahuje. Sice stále tvrdí, že se smrtí své manželky Moniky a dcery Klárky nemá nic společného, ale soud ho ve čtvrtek poslal do vazby. Prý hrozilo, že by mohl na svobodě ovlivňovat svědky a nebo se pokusil o útěk.
Kramného hájí obhájce Jaromír Richter. Jeho úkolem je svého klienta obhajovat, co to půjde. "Jsem obhájce, tak se k tomu samozřejmě musím stavět tak, že klient není vinen. Nepřiznal se. Zatím postrádám jakýkoliv důkaz, který by mého klienta mohl v tuto chvíli usvědčit," sdělil ve čtvrtek Richter redaktorům deníku Blesk. Více o nasbíraných důkazech najdete ZDE.
Za Kramným stále stojí i jeho rodina. Dokonce i otec zavražděné Moniky Kramné mu vyjadřuje na dálku podporu - více ZDE. Bude-li ovšem Kramný za dvojnásobnou vraždu odsouzen, hrozí mu výjimečný trest, dokonce i doživotí.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Zemřel televizní advokát Matlock
Kyprá matka Štiková fušuje do politiky. Chce zavést trest smrti a mučení!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz