APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Šílená žena oznámila, že předseda bytového družstva bude vraždit

Šílená žena oznámila, že předseda bytového družstva bude vraždit
Zdroj: Mediafax

Všechny složky integrovaného záchranného systému vyrazily v pátek odpoledne do ulice K Vodojemu v pražském Smíchově. Podle oznámení na tísňovou policejní linku hrozilo nebezpečí od unikajícího plynu, zjistil na místě Mediafax.

Starší žena oznámila na tísňovou linku, že v ulici K Vodojemu v Praze pustil předseda bytového družstva plyn, a že chce nájemníky povraždit.To skutečně zafungovalo.


Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních hlídek, záchranáři a dvě družstva hasičů ze smíchovské stanice, včetně velitele směny.


Obvinění ženy se ale nakonec naštěstí ukázala jako lichá. Hasiči žádnou koncentraci plynu v domě nenaměřili a policisté nakonec zjistili, že žena se zřejmě snažila vyřešit spory s předsedou poněkud nestandardním způsobem.


Navíc působila dost zmateně, a proto si ji na místě převzali záchranáři. Zřejmě skončí v péči odborníků.
 

Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz