V Pardubicích v neděli našli mrtvého šedesátiletého muže. Soudní pitva ukázala, že zemřel násilnou smrtí.
Bezvládné tělo šedesátiletého muže našel v pět hodin ráno na ulici v Pardubicích náhodně kolem jedoucí cyklista.
ČTĚTE TAKÉ:
Smrt na Matějské pouti: Pod ruským kolem našli mrtvolu
"Při prvním ohledání to vypadalo, že muž mohl upadnout a způsobit si zranění sám, soudní pitva ale ukázala, že zemřel násilnou smrtí, že ho někdo zabil," řekla v úterý agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Maturová. Policie vyšetřuje případ zatím jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti.
Podle posledních informací má již policie podezřelého. "Více informací podat nemůžu, dokud se podezření nepotvrdí," dodala mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz