V noci si tři podnapilí vyjeli na projížďku autem. Jejich cestování však skončilo v Kladně, poté co smetli autobusovou zastávku.
Podle informací z Mediafaxu byli všichni tři podnapilí. Zatímco řidič vyvázl bez zranění, jeho dva spolucestující byli odvezeni do kladenské nemocnice.
Auto vyjelo ze silnice u autobusové zastávky Školská, kterou zdemoloval. Na místo dorazilo několik hlídek policistů, strážníci a policejní psovod. Záchranná služba převezla dvě zraněné osoby do kladenské nemocnice.
[IMAGEBOX_1005908]Otec Jarmilu (†16) před jízdou varoval. Ona sedla do auta a zaplatila za to životem
[IMAGEBOX_1005908]
Přesné příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté.
Podívejte se, jak auto smetlo autobusovou zastávku:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz